Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Transformatory >Remonty

  EthosEnergy Poland S.A.

Produkcja
Modernizacje
Remonty
Serwis
Diagnostyka
Inne usługi
Remonty transformatorów

Znając potrzeby naszych klientów - dystrybutorów i producentów energii elektrycznej - wiemy, że nie w każdym przypadku istnieje potrzeba wymiany eksploatowanego transformatora na nowy czy kompleksowej modernizacji. Proponujemy także szeroki zakres rutynowych prac remontowych funkcjonujących transformatorów.

Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce remontujących transformatory. Dotychczas firma przeprowadziła ponad tysiąc remontów transformatorów różnego typu, o mocy od kilkuset kVA do 270 MVA i napięciu do 400 kV. Wykonujemy także regenerację i całkowite odtwarzanie elementów transformatorów (uzwojenia cewek, blach żelaza czynnego).

Korzyści z remontów transformatorów w TurboCare Poland S.A.:

  • podniesienie niezawodności transformatorów
  • polepszenie wytrzymałości elektrycznej i dynamicznej
  • przedłużenie żywotności transformatora
  • zwiększenie trwałości układu izolacyjnego
  • obniżenie strat własnych

TurboCare Poland S.A. dysponuje możliwościami remontowymi transformatorów blokowych, sieciowych oraz autotransformatorów wszelkich typów. W remontowanych przez nas transformatorach szczególną wagę przywiązujemy do jakości wykonania, na którą wpływa między innymi jakość materiałów.

W naszej działalności wykorzystujemy materiały wyłącznie od renomowanych i kwalifikowanych dostawców, takich jak: Isola, Isovolta, Weidemann, Nynas czy Micafil.

do góry 
2016 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl