Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Firma >Umiejętności

  EthosEnergy Poland S.A.

Struktura
Misja
Umiejętności
Lokalizacja
Referencje
Wydarzenia
Kariera
Konferencja
Unikalne umiejętności

EthosEnergy Poland S.A. dysponuje nowoczesną bazą produkcyjno-remontową maszyn i urządzeń dla energetyki. Duże doświadczenie naszych pracowników, ich wysokie kwalifikacje w połączeniu z w pełni wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala na realizację różnorodnych i bardzo skomplikowanych zleceń.

Posiadamy między innymi jedną z najnowocześniejszych w Europie odwirowni wirników generatorów, wysokiej klasy specjalistyczny park maszynowy CNC, między innymi prasy do produkcji uzwojeń czy wytaczarkę typu WH-250, a także tokarkę karuzelową CNC, pozwalającą na obróbkę elementów do 5000 mm.

Ponadto dysponujemy doskonale wyposażoną stacją prób wysokonapięciowych z generatorem udarowym 3200kV. Posiadanie suwnic o maksymalnym udźwigu do 280 ton pozwala nam na wykonywanie zleceń w zakresie dużych jednostek.

Dzięki pełnemu wyposażeniu technologicznemu jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby naszych klientów, podejmując się realizacji nietypowych zleceń - np. transformatorów specjalnych czy produkcji skomplikowanych uzwojeń do generatorów.

Naszą mocną stroną jest także komputerowo wspomagane projektowanie bazujące na takich programach jak: Pro Engineer czy AutoCad. Kilkunastu naszych projektantów uczestniczyło w szkoleniach inżynierskich organizowanych w Orlando w USA. Pozwoliły one na zapoznanie się z najnowszymi technikami projektowania oraz metodami i narzędziami obliczeń oraz analiz inżynierskich. W ocenie specjalistów amerykańskich, inżynierowie EthosEnergy Poland S.A. posiadają odpowiadające światowym standardom kwalifikacje w zakresie projektowania urządzeń elektromagnetycznych i tworzenia technologii.

do góry 
2011 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl