Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Firma >Struktura firmy

  EthosEnergy Poland S.A.

Struktura
Misja
Umiejętności
Lokalizacja
Referencje
Wydarzenia
Kariera
Konferencja
Struktura firmy

Struktura firmy EthosEnergy Poland S.A. odpowiada specyfice świadczonych przez nas usług. Obsługą poszczególnych maszyn i urządzeń zajmują się tematycznie zorganizowane Zakłady, co pozwala na większą specjalizację i najlepszą jakość świadczonych przez nas usług. Pracę wspomnianych centrów obsługi urządzeń energetycznych wspomaga Dział Rozwoju Nowych Produktów, zapewniając stały postęp technologiczny i innowacyjność rozwiązań.

Zakład Generatorów jest największą jednostką firmy. Domeną działalności zakładu są remonty i modernizacje generatorów dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Posiada on także doświadczenie w przeprowadzaniu serwisów i przeglądów generatorów w Polsce i za granicą - między innymi w Stanach Zjednoczonych, i wielu krajach Europy. W najnowszej ofercie Zakładu Generatorów znajduje się także produkcja urządzeń wspomagających pracę generatorów, takich jak dwukomorowy osuszacz wodoru, izolator przepustowy czy stacja zasilania olejem uszczelniającym.

Zakład Transformatorów jest jednostką biznesu wyspecjalizowaną w obsłudze transformatorów dużych mocy (powyżej 1 MVA). Zakład kompleksowo zaspokaja potrzeby klientów poprzez projektowanie, produkcję, modernizacje, remonty i serwisy transformatorów: sieciowych, blokowych oraz autotransformatorów. Energoserwis jako jedna z niewielu firm wykonuje także zlecenia w zakresie transformatorów specjalnych - m.in. piecowych i prostownikowych.

Zakład Mechaniczny jest jednostką, której przedmiotem działalności jest produkcja konstrukcji stalowych, części maszyn (np. korpusów generatorów, kadzi transformatorów, elementów turbin) i urządzeń ciśnieniowych, a także świadczenie usług w zakresie obróbki mechanicznej.

Dział Rozwoju Nowych Produktów wyspecjalizowany jest w tworzeniu nowych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych, spełniających szczegółowe wymagania naszych klientów. Poza realizacją indywidualnych zleceń, takich jak specjalistyczne transformatory piecowe i prostownikowe czy niekonwencjonalne uzwojenia generatorów, wdrożono do produkcji ciągłej wspomniane wcześniej urządzenia wspomagające pracę generatorów - w tym wyróżniony na targach Energetab 2001 w Bielsku Białej dwukomorowy osuszacz wodoru.

do góry 
2016 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl