Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Transformatory

  EthosEnergy Poland S.A.

Produkcja
Modernizacje
Remonty
Serwis
Diagnostyka
Inne usługi


   Produkcja
Jesteśmy cenionym producentem transformatorów blokowych, sieciowych, autotransformatorów oraz transformatorów specjalnych. Oferujemy szeroki zakres transformatorów, realizując nowe projekty według wytycznych klientów.

   Remonty
Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce remontujących transformatory. Proponujemy także szeroki zakres rutynowych prac remontowych funkcjonujących transformatorów. Wykonujemy także regenerację i całkowite odtwarzanie elementów transformatorów.

   Diagnostyka
Posiadamy w pełni wyposażoną bazę diagnostyczną transformatorów. Jesteśmy w stanie wykonać pomiary okresowe, pomontażowe i poawaryjne transformatorów sieciowych, piecowych i prostownikowych o mocy do 630 MVA i napięciu do 400 kV.

   Modernizacje
Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w remontach i modernizacjach transformatorów w zakresie mocy do 270 MVA przy napięciu górnym do 400 kV, specjalizując się głównie w modernizacjach transformatorów blokowych 240 MVA.

   Serwis
Jesteśmy znani z szybkiej realizacji powierzonych zadań. Posiadamy wykwalifikowane zespoły serwisowe, które dokonują zarówno rutynowych przeglądów transformatorów, jak i napraw awaryjnych.

   Inne usługi
Na specjalne zlecenia Klientów, realizujemy inne usługi związane z transformatorami. W szczególności specjalizujemy się w wykonawstwie elementów transformatorów, takich jak kadzie, czy uzwojenia transformatorów.
do góry 
2019 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl