Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Generatory

  EthosEnergy Poland S.A.

Produkcja
Modernizacje
Remonty
Uzwojenia
Serwis
Diagnostyka
Inne usługi


   Produkcja
Uzupełniając kompleksową ofertę usług w zakresie modernizacji i remontów produkujemy urządzenia wspomagające pracę generatorów, takie jak dwukomorowy osuszacz wodoru, stacja zasilająca oleju uszczelniającego i izolator przepustowy generatora.

   Remonty
Jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą wykonującą usługi w zakresie remontów generatorów. Pragniemy w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując przeglądy oraz remonty średnie i kapitalne generatorów wszelkiego typu.

   Serwis
EthosEnergy Poland S.A. jest cenionym i poszukiwanym wykonawcą prac serwisowych generatorów, o czym świadczą zlecenia w tym zakresie z rynku amerykańskiego i niemieckiego.

   Inne usługi
Dla spełnienia potrzeb naszych klientów proponujemy usługi dodatkowe, takie jak: remonty silników elektrycznych wysokonapięciowych, odwirowywanie i wyważanie wirników generatorów.

   Modernizacje
EthosEnergy Poland S.A. jest cenionym wykonawcą modernizacji generatorów, zwłaszcza generatorów mocy 200 MW wg licencji Siemens Westinghouse. O atrakcyjności naszej oferty świadczy wykonanie bardzo wielu prac modernizacyjnych stojanów i wirników dla polskiej i światowej energetyki.

   Uzwojenia generatorów
W naszej działalności stopniowo poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług w zakresie generatorów o produkcję uzwojeń stojanów i wirników generatorów na indywidualne zamówienie.

   Diagnostyka
Będąc firmą wyspecjalizowaną w usługach w zakresie generatorów, oferujemy Klientom szeroki zakres usług związanych z legalizacją i diagnostyką generatorów oraz innych maszyn wirujących.
do góry 
2019 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl