Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna >Firma

  EthosEnergy Poland S.A.

Struktura
Misja
Umiejętności
Lokalizacja
Referencje
Wydarzenia
Kariera
Konferencja
   Struktura
Obsługą poszczególnych maszyn i urządzeń zajmują się tematycznie zorganizowane Zakłady, co pozwala na większą specjalizację
i najlepszą jakość świadczonych przez nas usług

   Umiejętności
Duże doświadczenie naszych pracowników,
ich wysokie kwalifikacje
w połączeniu z doskonale wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala na realizację różnorodnych i bardzo skomplikowanych zleceń.

   Referencje
Oferowane przez nas produkty i usługi spotykają się z dużym uznaniem producentów energii, firm zajmujących się dystrybucją, a także innych firm przemysłowych związanych z branżą energetyczną.

   Kariera
Ugruntowana pozycja rynkowa firmy, przynależność do grupy EthosEnergy oraz możliwość okresowej pracy w Stanach Zjednoczonych, to tylko nieliczne czynniki wpływające na zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie.

   Misja
Misją EthosEnergy Poland S.A. jest zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań klientów w zakresie projektowania, produkcji, modernizacji, remontów i diagnostyki maszyn i urządzeń energetycznych.

   Lokalizacja
Firma EthosEnergy Poland S.A dzięki dogodnemu położeniu w centrum Europy świadczy swoje usługi na całym świecie, będąc obecna w swych działaniach na wszystkich kontynentach.

   Wydarzenia
EthosEnergy jest to największą na świecie organizacją, świadczącą kompleksowe usługi dla energetyki, oferując najwyższą jakość przy konkurencyjnych cenach.

   Konferencja
Konferencje energetyki, organizowane przez naszą firmę od wielu lat cieszą się ogromną popularnością w sektorze polskiej energetyki, umożliwiając wymianę poglądów, doświadczeń i informacji o nowościach technicznych.
do góry 
2019 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl