Global page Strona główna Mapa Serwisu
Kontakt Poczta
Innowacje dla energetyki
Firma Projektowanie Generatory Transformatory Konstrukcje stalowe
Strona główna

  EthosEnergy Poland S.A.   Firma
Jesteśmy firmą o polskim rodowodzie, posiadającą kilkudziesięcioletnie doświadczenie w usługach na rzecz polskiej i światowej energetyki. Przedmiotem naszej działalności są remonty, modernizacje, produkcja i serwisy generatorów, transformatorów oraz elementów turbin i kotłów.

   Generatory
Kompleksowe usługi w zakresie generatorów są jedną z domen działalności EthosEnergy Poland S.A. Nasze prawie czterdziestoletnie doświadczenie w modernizacjach, remontach i serwisach generatorów, przekłada się na najwyższą jakość, precyzję wykonania i terminowość świadczonych przez nas usług.

   Konstrukcje stalowe
Szerokie możliwości produkcyjne EthosEnergy Poland S.A. i duże kompetencje pozwalają na produkcję wysokiej jakości konstrukcji stalowych, o ciężarze przekraczającym 100 ton. Naszą specjalizacją jest wykonywanie różnego rodzaju korpusów, takich jak części zewnętrzne stojanów generatorów czy konstrukcji szkieletowych, między innymi podstaw generatorów.


   Projektowanie
Jedną z bardzo ważnych dziedzin działalności EthosEnergy Poland S.A. jest projektowanie maszyn i urządzeń. Specjalizujemy się opracowywaniu od podstaw projektów produkowanych przez nas urządzeń, jak również w wykonywaniu dokumentacji na zlecenie polskich i zagranicznych kontrahentów. Nasze projekty realizujemy w systemach: Pro Engineer, AutoCad, Cadra, Pro/Desktop - w zależności od potrzeb zleceniodawcy.

   Transformatory
Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w zakresie remontów i produkcji transformatorów średnich i wysokich napięć w Polsce. EthosEnergy Poland S.A. cechuje kompleksowość realizowanych usług oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych wymagań.

   Diagnostyka
Oferujemy szeroki zakres usług związanych z legalizacją i diagnostyką generatorów i innych maszyn wirujących. Dysponujemy jedną z najlepiej wyposażonych stacji diagnostycznych transformatorów. Nasza baza diagnostyczna przystosowana jest do badań w zakresie konstrukcji stalowych, obejmując badania niszczące oraz nieniszczące.
do góry 
2018 © EthosEnergy Poland S.A. info@ethosenergygroup.pl